Sposoby Dostawy

1. Poczta Polska

Wszystkie przesyłki wysyłamy jako priorytetowe. Jeśli wybierzesz płatność z góry (przelew lub płatności On-line) za przesyłkę w zależności od jej wagi zapłacisz 12zł lub 15zł. Jeśli wybierzesz płatność za pobraniem za przesyłkę zapłacisz 20zł lub 23zł. Czas dostawy to zazwyczaj 1-3 dni roboczych. Poczta Polska dostarcza przesyłki od poniedziałku do piątku, a w niektórych miejscowościach również w soboty (do godz. 14). Jeśli listonosz nie zastanie Cię w domu to zostawi Avizo, z którym możesz udać się na pocztę po odbiór przesyłki w ciągu 14 dni roboczych.

2. Kurier Siódemka

Przesyłki kurierskie dostarczane są zazwyczaj następnego dnia roboczego. W tym przypadku koszty wyglądają następująco: 15zł w przypadku płatności z góry i 23zł w przypadku płatności przy odbiorze.

3. Odbiór osobisty

Zamówione produkty możesz również odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.

4. Przesyłka zagraniczna

Przesyłki za granicę wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, prosimy o kontakt, w celu ustalenia kosztów. W przypadku przesyłek zagranicznych nie ma możliwości skorzystania z płatności przy odbiorze.

Wszystkie przesyłki są zabezpieczone w kopertach bąbelkowych lub pudełkach kartonowych.